Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 26.02.2016, 19:57
Nie róbcie już paniki... wyjdzie i zagra, będzie troche nerwowo, ale my w tym meczu mamy grać ultraofensywnie więc nawet jak stracimy 2, to 4 mamy strzelić!
po drugie gramy z Podbeskidziem... nie z Legią
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując