FraMat napisał(a):

Przyłączam się w pełni do tego postu.
Na chwilę obecną Pawłowski to dla mnie tragedia a nie trener.
Zawsze nowy trener już w pierwszym, co najwyżej drugim meczu (po przepracowaniu choćby minimalnego okresu przygotowawczego) jeśli nawet nie wygrywał to przynajmniej odciskał swoje piętno na stylu gry.
Pawłowski na razie sobie a drużyna sobie.
Też chętnie (nawet bardzo chętnie) przeproszę Teda za tę opinię.
Jeśli jutrzejszy mecz nie zmieni niczego w obrazie gry to jestem za powrotem nawet Dyzmy, którego nie trawię
|
Wiesz FraMat tylko nikt nie wie czym jest to "swoje" trenera, bo mimo wszystko wiemy, że nasi kopacze potrafią grać, ale to co pokazali w 2 meczach to obraz nędzy i rozpaczy, więc nikt poza Teddym nie wie jaka ma być taktyka, bo ja po obejrzeniu obu meczów nie potrafię tego rozszyfrować.....
Natomiast mam wrażenie, że "swoje" piłkarzy to chęć pozbycia się naszego treneiro....
Może będzie rekord i 4 trener w sezonie



