Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 26.02.2016, 16:21
Dalej gramy bez trenera... Strata punktów z takim rywalem, to oczywista dymisja i nie wyobrażam sobie innego scenariusza(w takim przypadku). Patrząc na formę i wypracowaną "taktykę", to punkcik będzie sukcesem.
Odpowiedz cytując