Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11319
Stary 26.02.2016, 13:24
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
A ja uważam, że najlepszą opcją by było Cupiał 40% plus 2 wspólników po 30% wtedy zawsze któryś wesprze
Kazdy w Wiśle wie, żę Cupiał nie umie grać "zespołowo". Spółka Cupiała z kimkolwiek jest gorsza niż opcja samego Cupiała...
Odpowiedz cytując