daka.kodaka napisał(a):

|
A ja uważam, że najlepszą opcją by było Cupiał 40% plus 2 wspólników po 30% wtedy zawsze któryś wesprze
|
Kazdy w Wiśle wie, żę Cupiał nie umie grać "zespołowo". Spółka Cupiała z kimkolwiek jest gorsza niż opcja samego Cupiała...