|
Małecki- on jest wielką niewiadomą
Balashov- coś mi się wydaj, że jak złapie rytm i czucie piłki to może być klasa sama w sobie
Ondrasek-na razie to nic specjalnego wpuszczał bym go na razie na końcówki
Pietrzak-potrzebuje czasu na okrzepniecie w ekstra klapie ja widze ze potrzebuje z 5-6 meczów
Drzazga-cały czas dziwie się, że nie dostał szansy widać że chłopka ma nosa do bramek przypomina frankowskiego
Wolski-cieżko go opisać nie wiadomo jaka forma
Brlek- na pewno gorszy do ALANA NIE BEDZIE a gra Brlek-mąką a przed nimi np Wolski to może być ciekawe
|