Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73606
Stary 26.02.2016, 10:35
Super, że kolejny piłkarz do środka pola przychodzi bo jednak często tej jakości szczególnie ofensywnej brakowało. Jednak ilościowo na ten moment jest ich od cholery i nie wiem czy nie za dużo. Dla Popovica bądź Crivellaro poszukałbym jeszcze teraz na szybko innego klubu. Druga sprawa to taktyka. Mam duże wątpliwości czy Pawłowski wymyśli coś sensownego żeby to jakoś złożyć i trafić z najlepszym ustawieniem.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując