Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak dla mnie to na plus jest tylko Balashov. Gość podobny trochę do Błaszczykowskiego, bazujący na szybkości, to się ceni, byle z tego były jeszcze efekty.
|
Chłopak trochę w piłkę nie grał, jak będzie dostawał minuty i wparcie ze strony trenera i drużyny to powinno być lepiej z meczu na mecz. Papiery na granie ma, jak jeszcze nabierze rutyny i opanowania to może kilka fajnych asyst czy bramek zaliczyć.