|
Mi ostatnio proponowali, Comfort + Canal +, stary multiroom czyli dwa kameleony, i jeden dekoder od nich (Pace) za 79,90 na 24 mce. Wychodzi odrobinę taniej niż dla nowych. Z tego co czytałem na satkurierze to ciężko wziąć coś lepszego, podobno się polityka zmieniła i wypowiedzenia też niewiele dają. To co proponowali jest bez wypowiedzenia, obecnie mam to samo za 89,90.
|