siemstein napisał(a):

|
AA jak ma dziare to w porządku. Wiecie, widziałem go rzucającym koszulka o ziemie jak go Moskal zdjął że Standardem i to mnie zmylilo......
|
On już wtedy miał status legendarnego skrzydłowego i to nikogo nie ruszyło, wiesz gwiazdy czasem mogą więcej.