heoij napisał(a):

Smuda nawet byłby gotowy spełnić prośbę Cupiała i ratować "Białą Gwiazdę" przed spadkiem, ale... jest jedno "ale". Grupa menedżerska "Franza" postawiła mu warunek, że nie może na razie wiązac się z żadnym klubem, dopóki nie wyjaśni się sprawa ewentualnego przejęcia zespołu mistrza Arabii Saudyjskiej - Al-Nassr Rijad,


Hans Christian Andersen i bracia Grimm wysiadają...

P.S.
Bajkopisarz i dodatku nieuk. Cupiał nie jest Ślązakiem, jest z Zagłębia.