Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73597
Stary 26.02.2016, 01:09
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Fajnie że są transfery, ale tyle nowych ludzi w kadrze - Małecki, Ondrasek, Bałashov, Pietrzak, Wolski, Brlek - i to na kilka ostatnich kolejek rundy zasadniczej, GDY NAJWAŻNIEJSZE JEST ZGRANIE.

Teraz należy grać jedenastką z jesieni + ew 1-2 nowe twarze, to nie jest dobry moment na rewolucję kadrową.
I jeszcze Drzazga
Odpowiedz cytując