|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
|
Dzimi napisał(a): 
Fajnie że są transfery, ale tyle nowych ludzi w kadrze - Małecki, Ondrasek, Bałashov, Pietrzak, Wolski, Brlek - i to na kilka ostatnich kolejek rundy zasadniczej, GDY NAJWAŻNIEJSZE JEST ZGRANIE.
Teraz należy grać jedenastką z jesieni + ew 1-2 nowe twarze, to nie jest dobry moment na rewolucję kadrową.
|
I jeszcze Drzazga
|
|