|
Juz nasi "zgrani" tj. Uryga, Cywka, Crivellaro, Popovic, Boguski, Jankowski ( jak kogos nie wymienilem to z gory przepraszam ) pokazali, ze chyba jednak lepiej probowac grac nowymi. Szkoda tylko, ze z nowym wodzirejem tej sympatycznej ferajny.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 26.02.2016 o godz. 01:09.
|