Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73593
Stary 26.02.2016, 00:34
O to wlasnie w tym wszystkim chodzi.. jak sie patrzy na sklad Wisly Krakow to sie pojawia sie pytanie - o co tutaj chodzi to jest sklad do walki o utrzymanie ? litosci.. to jest sklad do walki o puchary.
Odpowiedz cytując