|
Miśkiewicz(Buchalik)-Jović(Bartosz)-Głowacki(Kujawa)-Guzmics(Żemło)-Sadlok(Pietrzak)-Guerrier(Małecki)-Mączyński(Cywka)-Brjlek(Uryga)-Bałaszow(Boguski,Crivellaro)-Wolski(Brożek)-Ondrasek (Drzazga)
Gdzieś tam są jeszcze młodzi i Sarki
Na papierze bajka jak to pukłada Pawłowski zobaczymy. Może ten remis z Łęczna był potrzebny i te 2 wzmocnienia dlatego stały się faktem...Oby
|