Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73589
Stary 26.02.2016, 00:05
Zgadzam się z przedmówcą, mi się osobiście wydaje że duża zasługa w tym "naszego" Tadka! Wiesz co myślę że najlepszy trener świata nie wygrał by z takim środkiem jaki mieliśmy... Tam była dziura jak po ataku jądrowym...
Odpowiedz cytując