Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
73589
26.02.2016, 00:05
Zgadzam się z przedmówcą, mi się osobiście wydaje że duża zasługa w tym "naszego" Tadka! Wiesz co myślę że najlepszy trener świata nie wygrał by z takim środkiem jaki mieliśmy... Tam była dziura jak po ataku jądrowym...
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ