|
A może Pawłowski jest jedynie opcją tymczasową do końca sezonu albo rundy zasadniczej. Tak czy inaczej nazwiska nie grają, zresztą Ci którzy do nas przyszli nie stanowili o sile swoich zespołów nawet Ondrasek był w ostatnim czasie bez formy. Nie rozumiem czym się tu podniecać.
|