Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73584
Stary 25.02.2016, 23:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, też mnie to zastanawia.
Skoro były pieniądze na kontrakt dla Małeckiego, wykupienie Brleka czy Pietrzaka czy pewnie nie mały kontrakt dla Ondraska to dlaczego nie ma kasy na trenera z prawdziwego zdarzenia ?

Z całym szacunkiem do trenera Pawłowskiego, ale samym uśmiechem nie zdobywa się punktów. Pawłowski nie pasuje do Wisły.

Ciężko mi będzie zmienić zdanie na ten temat.
bo pieniądze na to wszytko pojawiły sie dopiero po tym jak nowy trener już u nas był...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując