nesta napisał(a):

|
Az skreca czlowieka, ze nikt nie potrafil zatrudnic trenera z prawdziwego zdarzenia do tej badz co badz ciekawej druzyny jaka sie stworzyla..
|
Dokładnie, też mnie to zastanawia.
Skoro były pieniądze na kontrakt dla Małeckiego, wykupienie Brleka czy Pietrzaka czy pewnie nie mały kontrakt dla Ondraska to dlaczego nie ma kasy na trenera z prawdziwego zdarzenia ?
Z całym szacunkiem do trenera Pawłowskiego, ale samym uśmiechem nie zdobywa się punktów. Pawłowski nie pasuje do Wisły.
Ciężko mi będzie zmienić zdanie na ten temat.