|
7 transferów w zimowym oknie? Aż się przypominają słynne zakupy Valckxa zimą 2010 roku gdzie też trafiło do nas tylu zawodników.
Co jednak ważne - w większości są to młodzi, perspektywiczni zawodnicy.
A Pawłowski jak nie awansuje do 8 to i tak pożegna się z drużyną. A o to że w tym sezonie nie spadniemy jestem raczej spokojny. Wolski i Brlek powinni nam dać bardzo dużo jakości.
|