St Yabol napisał(a):

|
On jest w drodze od dwóch tygodni albo i dluzej. Chyba z imigrantami na piechotę idzie.
|
a czasem granic nie pozamykali na przejściu chorwacko-węgierskim?
Pocieszające, że jak już ktoś do nas trafiał po długich negocjacjach, to przeważnie był wart swojej ceny (vide Melikson). O ile w ogóle do nas trafi.
PS.A jednak! Oficjalna potwierdza!