Robbie92 napisał(a):

Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika,
nasz prezio Boniek demonstruje 
1:08
https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I
Lepiej tego nie da się wymyślić, chyba.. Co do zmian: dobrze by dać Drzazdze szansę około 60ktorejś minuty, a nie że wpuści chłopaka na 10,15min bo tak jak kara, co zawodnik pokaże przez kwadrans? Ja bym się tylko wściekł..
|
W sumie ten karny Deyny podobny do tego Rafaela z Łęczna
