Nie no bez jaj że w środku pola postawimy na wielką niewiadomą Wolskiego i niemającego pojęcia o
grze defensywnej Popovica

. To byłoby samobójstwo
Chcąc nie chcąc Cywka jest niezbędny w środku pola i to mocno wspomagający Urygę - który wiadomo że zagra na DC