Uryga na stoperze


Przecież on podaje tylko do tyłu, a jak będzie stoperem to za nim już tylko Miśkiewicz - mistrz gry nogami i wykopów!!!!!!!!!! Czarno to widzę.............
Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!!