Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.02.2016, 20:34
Z Urygą w obronie są takie możliwości:

- dostanie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym
- sprokuruje karnego
- przez jego błędy w obronie stracimy co najmniej dwie bramki.
- dostanie dwie żółte kartki i zejdzie z boiska
- strzeli bramkę samobójczą
- 1 % szans że zagra przyzwoicie w obronie
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując