Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11317
Stary 25.02.2016, 20:30
I tak źle i tak niedobrze. Moim zdaniem era TS Wisła Cupiał Kraków się skończyła. Dobrze by było gdyby nadprezes sprzedał Wisłę przedsiębiorcy, który będzie się znał na piłce, będzie podejmował decyzje po długiej analizie danych, a nie poprzez emocje. Takim człowiekiem na pewno nie jest Wojciechowski. Nie chcę żeby Wisła skończyła tak jak jego poprzednia "zabawka" - Polonia.
Odpowiedz cytując