c. napisał(a):

Wolski to fan Legii i tam sie wychowal wiec normalnym jest, ze bedzie wrzucal fotki zwiazane z Legia.
To co on teraz gada, slodko pierdzi itd.. to nie brac na serio. To nie Brozek, Glowa czy Malecki(...).
|
Serio? Małecki to taki wielki Wiślak?