Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22882
Stary 25.02.2016, 19:44
c. napisał(a):Wyświetl post
Wolski to fan Legii i tam sie wychowal wiec normalnym jest, ze bedzie wrzucal fotki zwiazane z Legia.

To co on teraz gada, slodko pierdzi itd.. to nie brac na serio. To nie Brozek, Glowa czy Malecki(...).
Serio? Małecki to taki wielki Wiślak?
Odpowiedz cytując