WISŁAZWE napisał(a):

Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony na głównego rozjemcę sobotniego spotkania.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie cztery spotkania z udziałem piłkarzy krakowskiej Wisły, żadne z nich nie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy.
Ekstraklasa, Kolejka 5 - WISŁA KRAKÓW - Lechia Gdańsk 3:3
Ekstraklasa, Kolejka 8 - Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW 1:0
Ekstraklasa, Kolejka 14 - WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów 0:0
Ekstraklasa, Kolejka 17 - WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:2
|
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma