Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.02.2016, 17:10
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony na głównego rozjemcę sobotniego spotkania.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie cztery spotkania z udziałem piłkarzy krakowskiej Wisły, żadne z nich nie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy.


Ekstraklasa, Kolejka 5 - WISŁA KRAKÓW - Lechia Gdańsk 3:3
Ekstraklasa, Kolejka 8 - Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW 1:0
Ekstraklasa, Kolejka 14 - WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów 0:0
Ekstraklasa, Kolejka 17 - WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:2
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma
Odpowiedz cytując