msn napisał(a):

|
Patrząc na styl działania w Polonii, to przejęcie Wisły przez Wojciechowskiego, przesunęłoby nas pod względem kultury organizacyjnej jeszcze bardziej na "wschód" i byłoby wpadnięciem z deszczu pod rynnę. Trenerzy w Polonii zmieniali się częściej niż w Wiśle w podobnym lub gorszym stylu. Klub kokosa to też chyba pomysł z Polonii. Do tego patrząc na pierwszy lepszy budynek JW Construction pierwsza nasuwająca się myśl "Co to k. za dziwoląg"... Czy ktoś chciałby żeby to samo było z Wisłą...
|
Trudno się nie zgodzić z Twoja wypowiedzią. Natomiast faktem jest, ze u nas jest duży stadion, popularny klub i duże możliwości. Tylko co z tego jak zła głowa potrafi połozyć całe ciało?