|
Ja osobiście cieszyłbym się z zakupu klubu przez Pana Wojciechowskiego. Nie oszukujmy sie Cupiał sie wypalił i to na dobre. Swoje dla nas zrobił. Maksimum już osiągneliśmy, teraz tylko z roku na rok jest coraz gożej. Wojciechowski natomiast w Poloni mial gorącoą głowę, ale uważam go za człowieka który wyciąga konsekwencje ze swoich działań. Pozatym lubi sypnać groszem, a u Cupiała zdaża sie już to rzadko. Co wiecej Polonia to nie Wisla. Patrz infrastruktóra, mamy stadion na 35k jest potencajł, a co miała polonia za Wojciechowskiego, oprocz piłkarzy nic, frekfencja raczej na poziomie moze max 7k. Sadze że jak tylko klub zmieni wlaściciela dużo z mieni sie i w zarzadzie i w grze
|