Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.02.2016, 12:35
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
nie bronie Alana ale jesli chcecie być obiektywni to bura należy sie każdemu piłkarzowi o predyspozycjach ofensywnych za 1 strzelony gol w 6 ostatnich meczach. Skuteczność jak cholera.
Arek Głowacki nazwał kiedyś Urygę "wentylem bezpieczeństwa", chociaż patrząc na to jak go beształ w inauguracyjnych meczach tej rundy nie wiem, czy nasz Kapitan by się teraz nie ugryzł w język. O zaletach i wadach Urygi możemy mówić długo, albo krótko, na pewno dosadnie. On już dawno przestał być młodym, zdolnym. Dla mnie on się nie nadaje do systemu z dwoma środkowymi pomocnikami. A za komentarz na temat jego gry niech wystarczą skróty z ekstraklasa.tv jak się Alan zachował przy bramce dla WKS i GŁ. Nie mylmy strzeleckiej impotencji z pijanym saperem w obronie. Bo to dwa różne systemy walutowe. Gdybym miał taką moc, to do końca okienka transferowego sprowadziłbym DPŚ.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując