Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.02.2016, 12:32
kristos napisał(a):Wyświetl post
No właśnie ,to nie jest tylko problem Urygi , ale zaczynając od trenera wszystkich po kolei.
Ale zauwaz, że Alanowi brakuje takiego w....u, zapału, takiego pierwiastka agresji jak miał Sobol.

Jak Alan łapie kartkę, to nie za ostre wejścia, ale za spóźnione wejścia.

Już nawet najemnik Cywka był bardziej agresywny w poniedziałek, niż wychowanek, Krakus.

Możliwe że gość ma kosmiczny potencjał, ale rezerwa jest w głowie.
Odpowiedz cytując