kristos napisał(a):

|
No właśnie ,to nie jest tylko problem Urygi , ale zaczynając od trenera wszystkich po kolei.
|
Ale zauwaz, że Alanowi brakuje takiego w....u, zapału, takiego pierwiastka agresji jak miał Sobol.
Jak Alan łapie kartkę, to nie za ostre wejścia, ale za spóźnione wejścia.
Już nawet najemnik Cywka był bardziej agresywny w poniedziałek, niż wychowanek, Krakus.
Możliwe że gość ma kosmiczny potencjał, ale rezerwa jest w głowie.