|
Żemło na środek, Alan na trybuny! Trzeba się temu pierwszemu dać ogrywać a teraz ma niepowtarzalną okazję. Podbeskidzie wygrało z Amicą więc mając na uwadze tendencje w ekstraklapie teraz powinni grać bez szału - więc jest szansa!
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|