tommiyacht napisał(a):

|
nie bronie Alana ale jesli chcecie być obiektywni to bura należy sie każdemu piłkarzowi o predyspozycjach ofensywnych za 1 strzelony gol w 6 ostatnich meczach. Skuteczność jak cholera.
|
No właśnie ,to nie jest tylko problem Urygi , ale zaczynając od trenera wszystkich po kolei.