|
Mam nadzieję, że nie dostanę bana do końca życia na "odkopanie" tego tematu.
Posiadam Nikona D5000. Chciałbym kupić jakiś w miarę uniwersalny teleobiektyw. Z racji ograniczonych środków finansowych rozważam zakup Sigmy 70-300mm. Ktoś posiada ten obiektyw, jest w stanie doradzić, czy na początek ten obiektyw będzie "w sam raz"? Od razu uprzedzam, że na Nikkora mnie nie stać.
|