Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.02.2016, 12:01
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Uryga na stoperze... Stracilismy dwie brami w tym roku i w obu na nieskoczny uryga stal kolo zawodnika głowkujacego. Własnie stał. Zero wyskoku.Jak widac w załączonych obrazkach



Ustawienei go na srodku obrony spowoduje brak walki w powietrzu. Czy Pawlowski jest tak ślepy ze nei widzi prostej rzeczy: Uryga nie umie grac w pilke
Myślę sobie że wypożyczenie do I ligi nauczyłoby Alana walki, bo serio jak wyżej autor wspomina, przy takich warunkach (190cm) chłop nie wygrywa główek! Toż to o pomstę to nieba woła!
Następny Cywka, dostał szansę od początku z Łęczną i co? Mając okazję do strzału zachowuje się jak na futbolu amerykańskim, jak może zawodowy piłkarz nie trafić chociaż w bramkę z 18stu metrów? A podania itp. zaś nie były tak złe, tzn połowa dobrze połowę zepsuł..
Boguski we Wrocławiu najbardziej irytował podaniami, przyjęciem piłki, później już samym bytem.. Co raca to racja miał okazję, wiedział gdzie pobiec itp, no właśnie ale ta technika..

Jednym słowem mamy duży problem na środku i.. z chęcią przyjdę zobaczyć co wymyśliły nasze głowy.
Do zobaczyska na R22!
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując