Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.02.2016, 11:20
kristos napisał(a):Wyświetl post
Ludzie odpie....cie sie od Urygi .
Czy wy ,choc na chwile możecie dac mu spokój.
Chciałbym by w sobote wszystkim pokazał ,że można na niego liczyc.
Oby tylko nie pokazal tego Podbeskidziu, ze moga na niego liczyc.
Odpowiedz cytując