wiertar napisał(a):

|
a czy on kiedykolwiek pokazał że można na niego liczyć? jest cienki jak dupa weża i tyle wtemacie. on nie ma żadnych plusow bo on nawet ze swoich bardz odobrych warunkow nie potrafi skorzystac
|
A możesz mi wytłumaczyc , jak to jest że któryś z kolei trener stawia na Uryge w składzie a i w rep U20 jest podstawowym zawodnikiem ?