kristos napisał(a):

Ludzie odpie....cie sie od Urygi .
Czy wy ,choc na chwile możecie dac mu spokój.
Chciałbym by w sobote wszystkim pokazał ,że można na niego liczyc.
|
a czy on kiedykolwiek pokazał że można na niego liczyć? jest cienki jak dupa weża i tyle wtemacie. on nie ma żadnych plusow bo on nawet ze swoich bardz odobrych warunkow nie potrafi skorzystac