Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.02.2016, 10:42
Dajcie już spokój z tym Urygą. Wolicie Kujawę? Trudno, nie mamy lepszego wyjścia, lepszy Alan niż Krystian.

Najważniejsze, że nie zagra w pomocy. Tym się radujmy ! Cieszmy ! Bawmy !
Odpowiedz cytując