stary zgred napisał(a):

Wolski
wrzuciłbyś chociaż zdjęcie w koszulce Wisły na tt, jak nie dla kibiców to choć dla zwykłego PR
fatalnie to wygląda
PS. Że takich rzeczy nie ma w kontraktach u Nas? amatorszczyzna
|
Pewnie nikt nawet o to nie zapytał, poza tym zawsze mógł powiedzieć, że już konta nie używa. Tak czy inaczej, gdyby nie ten remis z Łęczną, to pewnie samego Wolskiego u nas by nie było.