Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22879
Stary 25.02.2016, 10:02
stary zgred napisał(a):Wyświetl post
Wolski

wrzuciłbyś chociaż zdjęcie w koszulce Wisły na tt, jak nie dla kibiców to choć dla zwykłego PR

fatalnie to wygląda


PS. Że takich rzeczy nie ma w kontraktach u Nas? amatorszczyzna
Pewnie nikt nawet o to nie zapytał, poza tym zawsze mógł powiedzieć, że już konta nie używa. Tak czy inaczej, gdyby nie ten remis z Łęczną, to pewnie samego Wolskiego u nas by nie było.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując