Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22878
Stary 25.02.2016, 09:32
Wolski

wrzuciłbyś chociaż zdjęcie w koszulce Wisły na tt, jak nie dla kibiców to choć dla zwykłego PR

fatalnie to wygląda


PS. Że takich rzeczy nie ma w kontraktach u Nas? amatorszczyzna
Odpowiedz cytując