Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
Od: 09.2015
Offline
#
22878
25.02.2016, 09:32
Wolski
wrzuciłbyś chociaż zdjęcie w koszulce Wisły na tt, jak nie dla kibiców to choć dla zwykłego PR
fatalnie to wygląda
PS. Że takich rzeczy nie ma w kontraktach u Nas? amatorszczyzna
stary zgred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary zgred
Znajdź inne posty napisane przez stary zgred