Pietrzaka bym bał się na środku obrony - za często gubi ustawienie.... Za to Bobana to by demjan przestawiał jak by chciał, za drobny jest chłopak i tyle... Niestety, ale do Sadloka pozostaje jedynie dorzucenie Urygi. Ciekawe jak by Bartosz sobie radził na SO
