Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22877
Stary 25.02.2016, 08:49
Pietrzaka bym bał się na środku obrony - za często gubi ustawienie.... Za to Bobana to by demjan przestawiał jak by chciał, za drobny jest chłopak i tyle... Niestety, ale do Sadloka pozostaje jedynie dorzucenie Urygi. Ciekawe jak by Bartosz sobie radził na SO
Odpowiedz cytując