Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73564
Stary 25.02.2016, 08:42
Skoro mamy grać 4-4-2 to po co nam wolski? W ustawieniu z dwójką środkowych pomocników to obok klasycznego defensywnego pomocnika jak np Sobolewski, to nie ma miejsca dla graczy typu Melikson, Stilic, Wolski czy Crivellaro.... W środku pola muszą być gracze w stylu Szymkowiaka, Mączyńskiego, Popovica - tacy co potrafią popracować w obronie. Dlatego na papierze może i Wolski wygląda nieźle, ale do obecnego ustawienia nie bardzo pasuje, chyba że jest brany pod uwagę jako skrzydłowy?
Odpowiedz cytując