Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.02.2016, 08:42
Uryga na stoperze... Stracilismy dwie brami w tym roku i w obu na nieskoczny Uryga stal kolo zawodnika głowkujacego. Własnie stał. Zero wyskoku.Jak widac w załączonych obrazkach



Ustawienie go na srodku obrony spowoduje brak walki w powietrzu. Czy Pawlowski jest tak ślepy ze nei widzi prostej rzeczy: Uryga nie umie grac w pilke
Powód: lierówka
Ostatnio edytowane przez bódyń : 25.02.2016 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując