Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.02.2016, 08:08
Jak Uryga zagra w obronie to Miskiewicz bedzie sie bardziej obawiał jego niz pilkarzy Podbeskidzia Juz widze to piekne podanie do rywala znajdujacego sie na 20 metrze i strzelajacego do naszej bramki. Lepiej Tadziu niech wymysli co innego, progress juz jest bo nie przegralismy to teraz czas na przełamanie i na wygranie. Wracajac jeszcze do Cywki Boguski zagrał w miare dobrze, miał swoje okazje ze Slaskiem a i tak powedrował na ławke. Jezeli Cywka grajacy z Łeczna jedna wielka kaszane w kolejnym meczu ponownie wyjdzie to strace całkowicie wiare w Pawłowskiego a ja zazwyczaj ufam trenerom jak długo sie da (vide Smuda, ktorego przyjscie do klubu jako jeden z niewielu broniłem). Takze tylko zwyciestwo w sobote bo juz najwyzsza na to pora
Odpowiedz cytując