Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.02.2016, 07:50
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Dobry Jezu a nasz Panie, daj Urydze ostre sranie...
Haha nie mam pytań

Mimo wszystko mam nadzieję, że Pawłowski odstawi dopalacze i zrezygnuje z gry dwoma napastnikami. Nie ma teraz czasu na zgrywanie takiego schematu, dlatego trzeba wykorzystywać "sprawdzone" warianty.

Miśkiewicz - Jović, Uryga, Sadlok, Pietrzak - Popović, Cywka - Bałaszow, Wolski, Małecki - Ondrasek

Z ławki wchodzi Brożek, może Crivellaro i Boguski (wiadomo, sextaśmy te sprawy). Skład ten opieram na przekonaniu, że Ondrasek się przełamie a Brożek nie jest jeszcze gotowy na grę od początku. Równie dobrze można przesunąć Wolskiego na skrzydło a Pawła na środek, ale co za dużo, to niezdrowo.
Oprócz tego, ciekawe kiedy Tadziu da szansę Drzazdze. Tak chwalił się wprowadzaniem młodych w Śląsku, tymczasem nie dał nawet 10 minut wyróżniającemu się w sparingach piłkarzowi.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując