Temat
:
[24 kolejka] WISŁA KRAKÓW- Podbeskidzie, 27 lutego, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
StarePokolenie
Junior Member
Od: 12.2015
Offline
#
8
25.02.2016, 07:06
Ten mecz oraz z Koroną to mecz o być albo nie być Pawłowskiego....Uryga w środku ? Jak przedmowcy chroń nas Boże...
StarePokolenie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarePokolenie
Znajdź inne posty napisane przez StarePokolenie