Wyświetl pojedynczy post
StarePokolenie
Junior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.02.2016, 07:06
Ten mecz oraz z Koroną to mecz o być albo nie być Pawłowskiego....Uryga w środku ? Jak przedmowcy chroń nas Boże...
Odpowiedz cytując