Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73560
Stary 25.02.2016, 04:00
powiem wam że upchanie ich wszystkich w składzie nie jest trudne (nawet gdyby doszedł Brlek)

Miśkiewicz - Pietrzak, Głowacki, Guzmic, Jovic - Bałaszow, Mączyński, Brlek, Wolski - Brożek, Ondraszek

jak to wygląda na boisku?
na skrzydle jeden nominalny skrzydłowy Bałaszow, gramy trójką środkowych pomocników z wysuniętych Wolskim, rezygnujemy z prawego skrzydła gdyż posiadamy Jovicia który często wchodzi prawą stroną i podłącza się do akcji,
właśnie tą prawą stroną może operować zarówno Wolski jak i Bałaszow, który może zejść na przeciwne skrzydło, cofie wtedy Jovicia, a z lewej hasa sobie Pietrzak,
kwestie taktyczne do dopracowania,
gralibyśmy jak nasza reprezentacja, bo tam w środku jest Mąka, Krychowiak i Linnety, jeden skrzydłowy to Grosicki, a napastnicy to Milik i Lewy

można?
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując