|
powiem wam że upchanie ich wszystkich w składzie nie jest trudne (nawet gdyby doszedł Brlek)
Miśkiewicz - Pietrzak, Głowacki, Guzmic, Jovic - Bałaszow, Mączyński, Brlek, Wolski - Brożek, Ondraszek
jak to wygląda na boisku?
na skrzydle jeden nominalny skrzydłowy Bałaszow, gramy trójką środkowych pomocników z wysuniętych Wolskim, rezygnujemy z prawego skrzydła gdyż posiadamy Jovicia który często wchodzi prawą stroną i podłącza się do akcji,
właśnie tą prawą stroną może operować zarówno Wolski jak i Bałaszow, który może zejść na przeciwne skrzydło, cofie wtedy Jovicia, a z lewej hasa sobie Pietrzak,
kwestie taktyczne do dopracowania,
gralibyśmy jak nasza reprezentacja, bo tam w środku jest Mąka, Krychowiak i Linnety, jeden skrzydłowy to Grosicki, a napastnicy to Milik i Lewy
można?
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|