|
Miskiewicz - Pietrzak, Sadlok, Uryga, Jovic - Guerrier, Popovic, Małecki/Cywka/Boguski, Balaszow - Brozek, Ondrasek
Akurat jest tylko jedna niewiadoma kto zagra przy Popovicu. Z tej trojki ktory jest dostepna, mimo wszystko dalbym... Malego. Zdecydowanie w defensywie najlepszy z nich, to co Cywka zagral to masakra - zwalnial caly czas gre, a do tego kilka bezsensownych fauli.
Wolski wogole nic w defensywie..
Albo zagrac na trojke w srodku, bo i tak nie ma defensywnego, ale zagescic - Popovic, Mały, Boguski
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 24.02.2016 o godz. 23:27.
|